נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
פורום רואי חשבון
 עמוס כץ ושות' : פורום רואי חשבון
נושא

נושא: מס הכנסה דוח שנתי 2018 לשכירים

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
eldad
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל


הצטרף / הצטרפה: 13/05/18
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 2
נשלח בתאריך: 13/05/18 בשעה 23:06 | IP רשוּם ציטוט eldad

שלום לכולם
השנה אני בוחר להגיש את הדוח לבד ויש לי מספר שאלות.
1. להבנתי אני יכול להציג את עלות רואה החשבון מ-2017
כהוצאה מוכרת (אני שכיר). באיזה סעיף אני אמור לרשום את זה
בדוח השנתי?
2. אשתי מקבלת גמלת אמהות מביטוח לאומי והבנתי שצריך
לעשות שם תיאום מס. באיזה סעיף אני ממלא את גמלת האמהות?
3. יש לי הפסדים ברי קיזוז בשוק ההון שאני רוצה להעביר לשנה
הבאה. הבעיה היא שבטופס 1322 המקוון אני חייב לציין שווי ניירות
ערך שמכרתי (סעיף 56). לא מכרתי. הטופס לא מקבל 0 כערך
מותר.
חזרה לתחילת העמוד הראה eldad's פרופיל חפש הודעות אחרות של eldad
 
עמוס רואה חשבון
מנהל ראשי
מנהל ראשי

רואה חשבון מומחה

הצטרף / הצטרפה: 05/01/08
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1093
נשלח בתאריך: 17/05/18 בשעה 10:49 | IP רשוּם ציטוט עמוס רואה חשבון

שלום,

1. כן ניתן לקזז הוצאות ייעוץ מקצועי מהכנסות המשכורת.
2. בסעיפי התקבולים מביטוח לאומי.
3. אם לא מכרת - כיצד נוצר ההפסד? האם משנים קודמות?

בהצלחה.

__________________
עמוס כץ ושות' - משרד רואי חשבון המתמחה בעריכת וביקורת דוחות כספיים לעצמאים וחברות בכל ענפי המשק, לווי עסקים ומלכרים, ייצוג במס הכנסה וטיפול בהחזרי מס לשכירים.

טל. 02-5665122 פקס. 02-5665123
חזרה לתחילת העמוד הראה עמוס רואה חשבון's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמוס רואה חשבון
 
eldad
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל


הצטרף / הצטרפה: 13/05/18
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 2
נשלח בתאריך: 23/05/18 בשעה 13:17 | IP רשוּם ציטוט eldad

היי

1. אני מניח שהכוונה לסעיף 172/158.
2. הכוונה סעיף 250/270?
3. הפסד שאני מגלגל משנה קודמת. בשנת 2017 לא מכרתי.
חזרה לתחילת העמוד הראה eldad's פרופיל חפש הודעות אחרות של eldad
 

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
הינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

רואה חשבון - החזר מס - פורום רואי חשבון - חוזרים מקצועיים - cpa in israel - יצירת קשר - עמוס כץ ושות משרד רואי חשבון בירושלים משנת 1986
פורום לימודי חשבונאות

Powered by Web Wiz Forums version 7.97÷÷»¯°ז
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

העמוד הזה נוצר וחושב תוך .0469 שניות.