נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
פורום רואי חשבון
 עמוס כץ ושות' : פורום רואי חשבון
נושא

נושא: פתיחת תיק עסק

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
Bagira
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

הצטרף / הצטרפה: 11/02/16
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 11/02/16 בשעה 09:09 | IP רשוּם ציטוט Bagira

שלום רב,

אני מתכוונת להתחיל לסחור באיביי (דרופשיפינג). אני מתחילה ממכירת דברים משומשים מהבית ולאט לאט אעבור לדרופשיפינג שזה תיווך מכירה מול מוכרים גדולים באיביי.

השאלה שלי, באיזה שלב עלי לפתוח תיק עוסק מורשה, תשלום מיסים, מע"מ וכד'? כלומר מאיזה סכום או מאיזה סוג של הכנסה, אני מכריזה על עצמי כעסק/הכנסה נוספת למשכורת?

האם כבר משלב של מכירה של דברים משומשים מהבית (זה מתחיל מדולרים בודדים לחודש יכול להגיע לסכומים של מאות דולרים ועם הזמן גם אלפי דולרים) אני צריכה לפתוח את התיק?

עמוס רואה חשבון
מנהל ראשי
מנהל ראשי

רואה חשבון מומחה

הצטרף / הצטרפה: 05/01/08
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 12/02/16 בשעה 01:00 | IP רשוּם ציטוט עמוס רואה חשבון

שלום,
ככלל, חובה לפתוח תיקים ברשויות לפני תחילת הפעילות העסקית.
תוכלי לקרוא עוד על כך כאן - במדריך לפתיחת עסק חדש בו מפורטים השלבים השונים בתהליך. תוך שכאמור - הדבר אינו תלוי בגובה הכנסה מסויים.

ואולם, מכירה של מיטלטלין המשמשים לשימוש אישי שלך או של בני משפחתך אינה חייבת במס, ולכן מכירה של פריטים בודדים ששימשו אותך לשימוש אישי וכעת נמכרים כמשומשים (יד שניה) אינה חייבת במס, אך ככל שיהיה מדובר בפרטים שאינם נכנסים להגדרה זו, ו/או ככל שהיקף הפעילות שלך יעלה לכדי עסק - יהא עליך לפתוח תיקים ברשויות ולדווח כחוק.

אנו ממליצים בחום לקרוא את המדריכים שלנו בנושא זה, ובמידת הצורך לתאם פגישת ייעוץ ללא התחייבות במשרדנו.

בהצלחה.

טל. 02-5665122 פקס. 02-5665123
חזרה לתחילת העמוד הראה עמוס רואה חשבון's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמוס רואה חשבון

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
הינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

רואה חשבון - החזר מס - פורום רואי חשבון - חוזרים מקצועיים - cpa in israel - יצירת קשר - עמוס כץ ושות משרד רואי חשבון בירושלים משנת 1986
פורום לימודי חשבונאות