משרדנו מתמחה בהליכי גילוי מרצון ליווי תוך מתן שירות אמין מקצועי ודיסקרטי.

משרדנו מתמחה בליווי הליכי גילוי מרצון מתחילתם, עובר באישור של רשות המסים להליך, ועד לסופו של ההליך המתבטא בחסינות מאחריות פלילית בגין עבירות מס שבוצעו.

מהו הליך הגילוי מרצון

הליך גילוי מרצון הוא הליך וולנטרי שבו רשות המסים מאפשרת לנישומים לפנות אליה ולגלות ביוזמתם הכנסות, רווחים והון שלא דווחו כדין, בין אם מקורם בארץ ובין אם מקורם בחו”ל, ובתוך כך לשלם את המסים כנדרש. אדם המבצע הליך גילוי מרצון תוך עמידה בתנאים, ומאושר על-ידי רשות המסים יהנה מחסינות מאחריות פלילית בגין עבירות המס שביצע.

בחודש ספטמבר 2014 פרסמה רשות המסים נוהל חדש (המחליף את נוהל גילוי מרצון הישן), ובו פורסמו התנאים החדשים לגילוי מרצון בהם יש לעמוד כדי לזכות בחסינות מאחריות פלילית.

בנוסף, פורסמה הוראת שעה לתקופה של שנה, הכוללת 2 מסלולים נוספים על המסלול הרגיל: “מסלול אנונימי” – המאפשר לפנות לרשות המסים מבלי לחשוף בשלב הראשון את זהות הפונה. וכן “מסלול מקוצר” – מסלול שבו ניתן לפנות להליך גילוי מרצון באופן של הגשת דוחות מתקנים – המתאפשר במצבים בהם מדובר על הכנסות והון בהיקפים נמוכים יחסית.

לחצו לקריאת חוזר בנושא גילוי מרצון

 

כמו-כן קראו את החוזר בדבר הארכת הוראת השעה עד ליום 30/06/2015.

מתי מומלץ לפנות להליך גילוי מרצון

בשנים האחרונות ניכרת מגמה חד-משמעית ובה העולם הופך ל”קטן יותר” – מקלטי המס נחשפים, ומסירת מידע בין בנקים לרשויות מס, ובין רשויות מס במדינות שונות הופכת לשגרתית יותר ויותר. אחד הגורמים המרכזיים למגמה הוא משאבים רבים שמשקיעה ממשלת ארה”ב בצמצום האפשרות להעלים מסים ולהסתיר חשבונות לא מדווחים, זאת באמצעות חקיקה והפעלת לחץ על גורמים פיננסיים. לחץ זה גורר תגובת שרשרת ומביא לחשיפת מידע כלפי רשויות מס בכל העולם, וגם בישראל.

רק לאחרונה החלה להיחשף פרשת UBS, בה נחשפו, כך נטען, מאות חשבונות לא מדווחים של אזרחים ישראלים.

אם ברצונכם להסדיר כספים לא מדווחים הנמצאים במדינות זרות, בין אם התקבלו בירושה או שהופקדו שם ביוזמתכם, גילוי מרצון הוא הפיתרון עבורכם. אם ברצונכם לישון יותר טוב בלילה לאחר שהסרתם את החשש מאחריות פלילית, מומלץ מאוד לפנות להליך גילוי מרצון וזאת בטרם מס הכנסה יגיע אליכם.

משרדנו מתמחה ביזום וביצוע הליכי גילוי מרצון. פנו עוד היום למשרדנו לטיפול בנושא.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם וליצירת קשר