משרדנו מתמחה בהליכי גילוי מרצון – ליווי מקצועי ודיסקרטי עד להסרת האחריות הפלילית – לרבות כספים שמקורם ברווחים מפעילות במטבעות דיגיטליים.

משרדנו מתמחה בהליכי גילוי מרצון ליווי תוך מתן שירות אמין מקצועי ודיסקרטי.

משרדנו מתמחה בליווי הליכי גילוי מרצון מתחילתם, עובר באישור של רשות המסים להליך, ועד לסופו של ההליך המתבטא בחסינות מאחריות פלילית בגין עבירות מס שבוצעו. במשרדנו רואי חשבון, עורכי דין ויועצי מס בעלי ניסיון עשיר ומגוון הכולל הגשת עשרות הליכי גילוי מרצון בהצלחה.

בנוסף, למשרדנו שיתוף פעולה ייחודי עם חברת צ'יןאנלסיס (chainalysis) והננו מוסמכים כשותפי חקירות בתחום הבלוקצ'ין והמטבעות הדיגיטליים. כך, ביכולתנו לסייע בהליך גילוי מרצון הכולל כספים שמקורם ברווחים בתחום הקריפטו לרבות מכשירים מורכבים (DEFI, NFT, DAO חוזים חכמים ועוד).

מהו הליך הגילוי מרצון

הליך גילוי מרצון הוא הליך וולנטרי שבו רשות המסים מאפשרת לנישומים לפנות אליה ולגלות ביוזמתם הכנסות, רווחים והון שלא דווחו כדין, בין אם מקורם בארץ ובין אם מקורם בחו"ל, ובתוך כך לשלם את המסים כנדרש. אדם המבצע הליך גילוי מרצון תוך עמידה בתנאים, ומאושר על-ידי רשות המסים יהנה מחסינות מאחריות פלילית בגין עבירות המס שביצע.

רשות המסים צפויה לפרסם בקרוב נוהל חדש (המחליף את נוהל גילוי מרצון הישן), הכולל תנאים חדשים לגילוי מרצון בהם יש לעמוד כדי לזכות בחסינות מאחריות פלילית.

מתי מומלץ לפנות להליך גילוי מרצון

בשנים האחרונות ניכרת מגמה חד-משמעית ובה העולם הופך ל"קטן יותר" – מקלטי המס נחשפים, ומסירת מידע בין בנקים לרשויות מס, ובין רשויות מס במדינות שונות הופכת לשגרתית יותר ויותר. אחד הגורמים המרכזיים למגמה הוא משאבים רבים שמשקיעה ממשלת ארה"ב בצמצום האפשרות להעלים מסים ולהסתיר חשבונות לא מדווחים, זאת באמצעות חקיקה והפעלת לחץ על גורמים פיננסיים. לחץ זה גורר תגובת שרשרת ומביא לחשיפת מידע כלפי רשויות מס בכל העולם, וגם בישראל. יש לציין כי בתחום הקריפטו, השערוריות האחרונות הביאו לחשיפת מידע אודות אזרחים ישראליים אשר החזיקו בחשבונות בבורסות למסחר בנכסים דיגיטליים בסביבת הבלוקצ'ין ועל כן טוב יעשה כל מי שברשותו כספים שאינם מדווחים אם יזדרז לפנות להליך של גילוי מרצון.

אם ברצונכם להסדיר כספים לא מדווחים הנמצאים במדינות זרות, בין אם התקבלו בירושה או שהופקדו שם ביוזמתכם, גילוי מרצון הוא הפיתרון עבורכם. אם ברצונכם לישון יותר טוב בלילה לאחר שהסרתם את החשש מאחריות פלילית, מומלץ מאוד לפנות להליך גילוי מרצון וזאת בטרם מס הכנסה יגיע אליכם.

משרדנו מתמחה ביזום וביצוע הליכי גילוי מרצון. פנו עוד היום למשרדנו לטיפול בנושא.

הנוהל הישן

בשנים האחרונים, לא היה נוהל תקף רשמי להליכי גילוי מרצון – עם כי עדיין היה ניתן להגיע להסדרי מס שלא תחת נוהל רשמי. להלן מידע הנוגע לנוהל הקודם:

לחצו לקריאת חוזר בנושא גילוי מרצון בנוהל הישן

כמו-כן קראו את החוזר בדבר הארכת הוראת השעה הקודמת עד ליום 30/06/2015.

כאמור בקרוב צפויה רשות המסים לפרסם נוהל חדש, ומומלץ כבר כעת להכין את הדיווחים לכך, כדי להיות ערוכים להגשה מיידית עם פרסום הנוהל הרשמי.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם וליצירת קשר