משרדנו מתמחה במגוון רחב של שירותי מקצועיים:

ביקורת
שרותי הביקורת לדוחות הכספיים, מושתתים על ניסיון וידע רב שנצבר בעריכת דוחות חברות במגוון רב של תחומים. גישת הביקורת מבוססת על ביצוע עבודת ביקורת יסודית, הפעלת שיקול דעת מקצועי ועובדים מנוסים בתחום. במסגרת שירותי הביקורת מודגשים היבטי הבנת הסביבה העסקית של העסק המבוקר ודרכי פעולתו.

מיסים
שרותי המיסים ניתנים על ידי רו"ח עמוס כץ ורו"ח (עו"ד) אריאל כץ, המתמחים במיסוי חברות ויחידים, ומעניקים שירותים לחברות מובילות בתחומן, כמו גם לחברות בתחילת דרכן. במסגרת זו נהנים הלקוחות משרותי ייעוץ מיסוי שוטף של החברה ושל היחיד, מיסוי מקומי ובין לאומי, ליווי וייעוץ בתכנוני מס. דגש מיוחד ניתן לנושאים כגון חוקי עידוד השקעות הון, מדען ראשי וסיוע בכל הנוגע לפעילות השקעה.

ייעוץ עסקי – אסטרטגי
שירותי הייעוץ העסקי – אסטרטגי כוללים ליווי של ההנהלה הבכירה בתהליכי החשיבה והניתוח האסטרטגי וגיבושם לתוכנית עסקית. בהתאם לצורך מבוצע מחקר וניתוח של השווקים הרלוונטים.

מימון חברות – Corporate Finace
שירותי הייעוץ למימון חברות כוללים ייעוץ וליווי כל סוגי העסקאות בתחום לרבות:
K ייעוץ פיננסי בכל תהליכי רכישת חברות, מכירת חברות לרבות ליווי צמוד של תהליך המשא ומתן עד לסיומו וסגירת העסקה.
K בניית מודלים עסקיים ופיננסיים מורכבים, כחלק מתוכנית עסקית.
K הערכות שווי המבוססות על נסיון רב שהמשרד צבר.

בדיקות נאותות – Due Diligence
שירות בדיקות נאותות כולל בדיקה של עסקים עבור משקיעים. בדיקות נאותות כוללות בדרך כלל ניתוח הפעילות העסקית, בדיקות של הנתונים החשבונאים והמיסויים וניתוח סיכונים וחשיפות של העסק. שירות זה מעניק ללקוח ערך מוסף בצורת ניתוח עסקי מעמיק של הפעילות הנבדקת וזיהוי החשיפות העסקיות הקימות בה.

תגמול עובדים
שירותי תגמול העובדים כוללים ייעוץ בנוגע לתוכניות תגמול לטווח ארוך. תוכניות אלו כוללות בין היתר: תוכניות אופציות לעובדים, תוכניות תגמול מבוססות הון, ייעוץ לגבי תוכניות בונוס, תגמול על פי ביצועים, שימוש במדדי ביצוע מתקדמים לצורך תגמול ועוד.

הערכת שווי משרד עורכי דין ומשרד סוכני ביטוח
משרדנו מתמחה בביצוע הערכות שווי של משרדי עורכי דין וסוכני ביטוח בעת מכירת פעילות משרד או חלקו, בעת מיזוג, בעת בניית מנגנוני תגמול פנים משרדיים, בעת בניית הסדרי פרישה ובעת סכסוכים בין השותפים או בין בני זוג.
משרדנו נותן שירותי ראיית חשבון למשרדי סוכני ביטוח ולמשרדי עורכי דין מובילים וצבר נסיון רב במתן שירותים אלו. משרדנו מלווה את הקונה והמוכר בתכנון מס אופטימלי בביצוע העסקה ובביצוע בדיקות נאותות חשבוניות.
בין היתר מבצע משרדנו הערכות שווי של משרדי בעלי מקצועות חופשיים כמומחים מטעם בית משפט.

לקריאת מידע נוסף: הערכת שווי סוכן ביטוח

ייעוץ וליווי בפרישה מהעבודה
משרדנו מתמחה בייעוץ פיננסי, מיסויי ופנסיוני בפרישה מעבודה, לרבות מה לעשות עם כספי פיצויי הפיטורין, ביטוח המנהלים והביטוח הפנסיוני במקרה של פיטורין מהעבודה או פרישה לפנסיה. בדיקת כדאיות האם לקבל פטור ממס על פיצויי הפיטורין או לחילופין פטור יחסי על קצבה מזכה בפנסיה, האם לבצע פריסה של פיצויי הפיטורין וכיוצא בזה.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם וליצירת קשר