אנו בעמוס כץ ושות' רואי חשבון מתמתחים במתן חוות דעת מומחה לבתי המשפט וכן במתן בחוות דעת רואה חשבון לצרכים פרטיים. חוות הדעת ניתנות במגוון רחב של נושאים לרבות נושאים כלכליים, כספיים, חשבונאיים, ולרבות טיפול בסוגיות מס מורכבות והערכות שווי.

חוות דעת מומחה – ממשרד רואי חשבון בעל וותק של מעל 30 שנה

כאשר מוגשת חוות דעת מומחה לבתי המשפט – חשוב כי חוות הדעת תינתן על ידי גורם בעל מומחיות בנושא חוות הדעת, וכי חוות הדעת תעסוק ותטפל בכל הנושאים הראויים לדיון ולבחינה. כמו-כן חשוב כי חוות הדעת תהיה מוקפדת ומלוטשת באופן שיפחית ככל הניתן את יכולתו של הצד השני לדיון לקעקע ולהפריך את האמור בה. במשרדנו נצבר ניסיון רב-שנים בהגשת חוות דעת מוצקות ואיתנות המשמשות בסיס לקביעות משפטיות. נשמח לתרום לכם מניסיוננו ומידיעתנו, ולספק לכם חוות דעת מושכלת, מבוססת ומנומקת, הערוכה בצורה מקצועית ומאירת עיניים.

חוות דעת רואה חשבון למגוון רחב של צרכים

חוות הדעת הנערכות על ידנו מוגשות לא רק לבתי המשפט, אלא נערכות אף לצרכי בוררות, גישור ופשרה וכן לצרכיים פרטיים נוספים שאינם משפטיים, העוסקים בתחומי החשבונאות, הכלכלה, המיסוי, הערכות השווי ועוד.

אם הנכם מחפשים משרד רואי חשבון שיעניק לכם חוות דעת מקצועית מהימנה ומבוססת, נשמח לתאם עבורכם פגישת היכרות וייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות האתר או ישירות בטלפון.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם וליצירת קשר