נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
פורום רואי חשבון
 עמוס כץ ושות' : פורום רואי חשבון
נושא

נושא: ניכוי פחת החל מהשנה הנוכחית

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
רפאל777
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל


הצטרף / הצטרפה: 19/05/20
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1
נשלח בתאריך: 19/05/20 בשעה 15:56 | IP רשוּם ציטוט רפאל777

היי,

ראיתי שכתבת בתגובה קודמת שלך (כאן
http://www.amoskatz.co.il/forum/forum_posts.asp?
TID=916&KW=%F4%E7%FA) שניתן להתחיל לדרוש פחת
מהשנה הנוכחית, גם אם לא דיווחתי על פחת בשנים קודמות.

השאלה היא במצב כזה - מה עליי לדווח בסעיף 8 של טופס י'"א -
סה"כ פחת נצבר בשנות מס קודמות?

האם יש לרשום 0, מכיוון שלא ניכיתי פחת על ההוצאה הנ"ל
בשנים קודמות, או שעליי בכל מקרה לרשום את הסכום הכולל
שהיה נצבר, גם אם לא דיווחתי על ההוצאות הללו בפועל?

תודה!

נערך על ידי רפאל777 - 19/05/20 בשעה 15:58
חזרה לתחילת העמוד הראה רפאל777's פרופיל חפש הודעות אחרות של רפאל777
 
עמוס רואה חשבון
מנהל ראשי
מנהל ראשי

רואה חשבון מומחה

הצטרף / הצטרפה: 05/01/08
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1534
נשלח בתאריך: 04/06/20 בשעה 16:53 | IP רשוּם ציטוט עמוס רואה חשבון

רפאל777 כתב:
היי,

ראיתי שכתבת בתגובה קודמת שלך (כאן
http://www.amoskatz.co.il/forum/forum_posts.asp?
TID=916&KW=%F4%E7%FA) שניתן להתחיל לדרוש פחת
מהשנה הנוכחית, גם אם לא דיווחתי על פחת בשנים קודמות.

השאלה היא במצב כזה - מה עליי לדווח בסעיף 8 של טופס י'"א -
סה"כ פחת נצבר בשנות מס קודמות?

האם יש לרשום 0, מכיוון שלא ניכיתי פחת על ההוצאה הנ"ל
בשנים קודמות, או שעליי בכל מקרה לרשום את הסכום הכולל
שהיה נצבר, גם אם לא דיווחתי על ההוצאות הללו בפועל?

תודה!


שלום רב
במקרה המתואר יש לדווח 0 (אלא אם מדובר בדירת מגורים שהושכרה
במסלול פטור או 10% - ואז המקרה מעט מורכב יותר).

בהצלחה

__________________
עמוס כץ ושות' - משרד רואי חשבון המתמחה בעריכת וביקורת דוחות כספיים לעצמאים וחברות בכל ענפי המשק, לווי עסקים ומלכרים, ייצוג במס הכנסה וטיפול בהחזרי מס לשכירים.

טל. 02-5665122 פקס. 02-5665123
חזרה לתחילת העמוד הראה עמוס רואה חשבון's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמוס רואה חשבון
 

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
הינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

רואה חשבון - החזר מס - פורום רואי חשבון - חוזרים מקצועיים - cpa in israel - יצירת קשר - עמוס כץ ושות משרד רואי חשבון בירושלים משנת 1986
פורום לימודי חשבונאות

Powered by Web Wiz Forums version 7.97÷÷»¯°ז
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

העמוד הזה נוצר וחושב תוך .0469 שניות.