נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
פורום רואי חשבון
 עמוס כץ ושות' : פורום רואי חשבון
נושא

נושא: הכנסה מחו"ל משיווק שותפים

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
Jon
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל


הצטרף / הצטרפה: 01/08/20
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1
נשלח בתאריך: 01/08/20 בשעה 23:41 | IP רשוּם ציטוט Jon

שלום
יש לי תחביב באינטרנט של פרסום תוספות למשחקי מחשב שאני יוצר
(להורדה בחינם)
לאחרונה לצד הפרסומים שלי שמתי פרסומות של שיווק שותפים, ורציתי
לדעת איך להתנהל עם רווחים משם, בתצורה של העברה מחו"ל. יש לי
כמה שאלות שאשמח לקבל ייעוץ לגביהן

האם אני צריך לפתוח עוסק פטור רגיל? (הרווחים יהיו נמוכים מ-100,000)

אם כל הרווחים יהיו העברות מחו"ל, אצטרך להגיש דו"ח שנתי רגיל? כתוב
בתקנות מס הכנסה: יחיד תושב ישראל שכל הכנסתו בשנת המס היתה
הכנסה ממשכורת או הכנסה מדמי שכירות, או שהיתה הכנסת חוץ, הכנסה
מקצבת חוץ, הכנסה מריבית, הכנסה מנייר ערך, הכנסה מאנרגיה
מתחדשת או הכנסה נוספת, או צירוף של כולן או חלקן, יהא פטור מהגשת
דין וחשבון לפי סעיף 131 לפקודה
האם ההכנסה מחו"ל נחשבת הכנסת חוץ? תודה רבה

נערך על ידי Jon - 02/08/20 בשעה 00:59
חזרה לתחילת העמוד הראה Jon's פרופיל חפש הודעות אחרות של Jon
 
עמוס רואה חשבון
מנהל ראשי
מנהל ראשי

רואה חשבון מומחה

הצטרף / הצטרפה: 05/01/08
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1544
נשלח בתאריך: 02/08/20 בשעה 21:49 | IP רשוּם ציטוט עמוס רואה חשבון

Jon כתב:
שלום
יש לי תחביב באינטרנט של פרסום תוספות למשחקי מחשב שאני יוצר
(להורדה בחינם)
לאחרונה לצד הפרסומים שלי שמתי פרסומות של שיווק שותפים, ורציתי
לדעת איך להתנהל עם רווחים משם, בתצורה של העברה מחו"ל. יש לי
כמה שאלות שאשמח לקבל ייעוץ לגביהן

האם אני צריך לפתוח עוסק פטור רגיל? (הרווחים יהיו נמוכים
מ-100,000)

אם כל הרווחים יהיו העברות מחו"ל, אצטרך להגיש דו"ח שנתי רגיל?
כתוב
בתקנות מס הכנסה: יחיד תושב ישראל שכל הכנסתו בשנת המס היתה
הכנסה ממשכורת או הכנסה מדמי שכירות, או שהיתה הכנסת חוץ,
הכנסה
מקצבת חוץ, הכנסה מריבית, הכנסה מנייר ערך, הכנסה מאנרגיה
מתחדשת או הכנסה נוספת, או צירוף של כולן או חלקן, יהא פטור
מהגשת
דין וחשבון לפי סעיף 131 לפקודה
האם ההכנסה מחו"ל נחשבת הכנסת חוץ? תודה רבה


שלום
אכן יהיה עליך לפתוח תיקים ברשויות. אם ההכנסה השנתית צפויה
להיות מתחת ל-100,000 ש"ח תוכל להירשם כעוסק פטור.

ואכן יהיה עליך להגיש דוח שנתי למס הכנסה.

בהצלחה

__________________
עמוס כץ ושות' - משרד רואי חשבון המתמחה בעריכת וביקורת דוחות כספיים לעצמאים וחברות בכל ענפי המשק, לווי עסקים ומלכרים, ייצוג במס הכנסה וטיפול בהחזרי מס לשכירים.

טל. 02-5665122 פקס. 02-5665123
חזרה לתחילת העמוד הראה עמוס רואה חשבון's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמוס רואה חשבון
 

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
הינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

רואה חשבון - החזר מס - פורום רואי חשבון - חוזרים מקצועיים - cpa in israel - יצירת קשר - עמוס כץ ושות משרד רואי חשבון בירושלים משנת 1986
פורום לימודי חשבונאות

Powered by Web Wiz Forums version 7.97÷÷»¯°ז
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

העמוד הזה נוצר וחושב תוך .0469 שניות.