נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
פורום רואי חשבון
 עמוס כץ ושות' : פורום רואי חשבון
נושא

נושא: האם חברה זרה משלמת מע"מ ואם כן כיצד ?

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
עמוס רואה חשבון
מנהל ראשי
מנהל ראשי

רואה חשבון מומחה

הצטרף / הצטרפה: 05/01/08
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1525
נשלח בתאריך: 31/08/20 בשעה 13:50 | IP רשוּם ציטוט עמוס רואה חשבון

eran1983 כתב:
היי

אני רוצה להקים חברה בחו"ל.
החברה תהיה בבעלותי ואני תושב ישראל על כן אשלם מס חברות מלא
על
הרווחים (23%) על אף שהחברה תהיה רשומה בחו"ל.

באשר לשאלה שלי:
אם לקוח ישראלי רוכש ממני והוא מקבל חשבונית לא ישראלית, מעבר
לתשלום
המס האם על החברה בחו"ל לשלם גם מע'מ ?

ובמידה וכן כיצד זה מתבצע ? אני מנסה לדמיין חשבונית זרה שיש
בתוכה שורת
מע"מ. הרי לא מדובר בחברה ישראלית.

אני שואל מאחר ואהיה בעל השליטה ואני מתגורר בישראל

תודה

__________________
עמוס כץ ושות' - משרד רואי חשבון המתמחה בעריכת וביקורת דוחות כספיים לעצמאים וחברות בכל ענפי המשק, לווי עסקים ומלכרים, ייצוג במס הכנסה וטיפול בהחזרי מס לשכירים.

טל. 02-5665122 פקס. 02-5665123
חזרה לתחילת העמוד הראה עמוס רואה חשבון's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמוס רואה חשבון
 
עמוס רואה חשבון
מנהל ראשי
מנהל ראשי

רואה חשבון מומחה

הצטרף / הצטרפה: 05/01/08
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1525
נשלח בתאריך: 31/08/20 בשעה 13:51 | IP רשוּם ציטוט עמוס רואה חשבון

שלום רב,
אם החברה מפעילה עסק מישראל - יש כאן עסקה חייבת במע"מ
והחברה צריכה להירשם במע"מ. ר' סעיף 60 לחוק מס ערך מוסף

אם העסק מופעל מחו"ל ובמקרה שהמכירה לישראלים שולית וזניחה -
ככל הנראה יבוא לידי ביטוי דרך המע"מ (ואולי גם המכס) שהישראלי
ישלם כדי לשחרר את המוצר.

מומלץ לפנות לייעוץ פרטני.

בהצלחה.


תושב חוץ שיש לו עסקים או פעילות בישראל

60. (א) חייב במס שהוא תושב חוץ, שיש לו עסקים או פעילות
בישראל, ימנה תוך שלושים יום לאחר שהחל לעסוק או לפעול בארץ
נציג שמקום מגוריו הקבוע הוא בישראל, יודיע על כך למנהל ויצרף
הסכמתו של הנציג בכתב.

            (ב) נציג שנתמנה לפי סעיף זה דינו לענין חוק זה כדין החייב
במס.

            (ג)   הפסיק נציג לייצג את החייב במס, יתנו החייב במס או
הנציג למנהל הודעה על כך בכתב לא יאוחר מארבעה עשר יום לאחר
הפסקת הייצוג; החייב במס ימנה תוך אותה תקופה, בדרך האמורה
בסעיף קטן (א), נציג חדש ויצרף להודעה את שמו של הנציג החדש
וכתב הסכמתו.

            (ד) כל עוד לא הודיע הנציג למנהל שחדל לייצג, יוסיפו לחול עליו
החובות על פי סעיף קטן (ב), ואם מסר הודעה מראש על הפסקת הייצוג
יחולו עליו החובות כאמור עד למועד הפסקת הייצוג.

__________________
עמוס כץ ושות' - משרד רואי חשבון המתמחה בעריכת וביקורת דוחות כספיים לעצמאים וחברות בכל ענפי המשק, לווי עסקים ומלכרים, ייצוג במס הכנסה וטיפול בהחזרי מס לשכירים.

טל. 02-5665122 פקס. 02-5665123
חזרה לתחילת העמוד הראה עמוס רואה חשבון's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמוס רואה חשבון
 
עמוס רואה חשבון
מנהל ראשי
מנהל ראשי

רואה חשבון מומחה

הצטרף / הצטרפה: 05/01/08
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1525
נשלח בתאריך: 31/08/20 בשעה 13:51 | IP רשוּם ציטוט עמוס רואה חשבון

ערן כתב:

היי

הסעיף שצירפת מדבר על "תושב חוץ שיש לו עסקים בישראל"

אני נחשב תושב חוץ ? החברה אמנם תהיה בחו"ל אבל השליטה מישראל

אשמח להסבר נוסף

__________________
עמוס כץ ושות' - משרד רואי חשבון המתמחה בעריכת וביקורת דוחות כספיים לעצמאים וחברות בכל ענפי המשק, לווי עסקים ומלכרים, ייצוג במס הכנסה וטיפול בהחזרי מס לשכירים.

טל. 02-5665122 פקס. 02-5665123
חזרה לתחילת העמוד הראה עמוס רואה חשבון's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמוס רואה חשבון
 
עמוס רואה חשבון
מנהל ראשי
מנהל ראשי

רואה חשבון מומחה

הצטרף / הצטרפה: 05/01/08
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1525
נשלח בתאריך: 31/08/20 בשעה 13:51 | IP רשוּם ציטוט עמוס רואה חשבון

עמוס רואה חשבון כתב:
ערן כתב:

היי

הסעיף שצירפת מדבר על "תושב חוץ שיש לו עסקים בישראל"

אני נחשב תושב חוץ ? החברה אמנם תהיה בחו"ל אבל השליטה
מישראל

אשמח להסבר נוסף


ראה הגדרת תושב חוץ לעניין זה:

(ה) בסעיף זה, "תושב חוץ" – כהגדרתו בסעיף 1, לרבות –

(1)   לגבי יחיד – יחיד השוהה בישראל על פי אשרה או רישיון לישיבה
שאינה ישיבת קבע, כפי שיורה המנהל;

(2)   לגבי חבר בני אדם – אם נתקיים אחד מאלה:

(א)   תאגיד שהשליטה בו וניהולו מופעלים מחוץ לישראל;

(ב)   חברה הרשומה בישראל כחברת חוץ; לענין זה, "חברת חוץ" –
כהגדרתה בסעיף 1 לחוק החברות, התשנ"ט-1999.

__________________
עמוס כץ ושות' - משרד רואי חשבון המתמחה בעריכת וביקורת דוחות כספיים לעצמאים וחברות בכל ענפי המשק, לווי עסקים ומלכרים, ייצוג במס הכנסה וטיפול בהחזרי מס לשכירים.

טל. 02-5665122 פקס. 02-5665123
חזרה לתחילת העמוד הראה עמוס רואה חשבון's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמוס רואה חשבון
 

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
הינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

רואה חשבון - החזר מס - פורום רואי חשבון - חוזרים מקצועיים - cpa in israel - יצירת קשר - עמוס כץ ושות משרד רואי חשבון בירושלים משנת 1986
פורום לימודי חשבונאות

Powered by Web Wiz Forums version 7.97÷÷»¯°ז
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

העמוד הזה נוצר וחושב תוך .0469 שניות.