נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
פורום רואי חשבון
 עמוס כץ ושות' : פורום רואי חשבון
נושא

נושא: בחירת השנה שבה אני רוצה לקזז רווח הון

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
ענבל
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל


הצטרף / הצטרפה: 01/09/20
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 6
נשלח בתאריך: 01/09/20 בשעה 14:08 | IP רשוּם ציטוט ענבל

נניח שיש לי הפסד הון בשנת 2014, ובשנים 2015 ו 2016 ו 2017 יש לי רווחי
הון. האם אני רשאית לקזז את הפסד ההון משנת 2014 רק מרווחי ההון של שנת
2017 ? ומבלי שאקזז את הפסד ההון מ2014 מרווחי ההון מהשנים 2015 ,2016?
(או שלא ניתן כי הקיזוז חייב להעשות שנה אחרי שנה בצמידות?)
מה הכלל בעניין?

תודה רבה

נערך על ידי ענבל - 01/09/20 בשעה 14:12
חזרה לתחילת העמוד הראה ענבל's פרופיל חפש הודעות אחרות של ענבל
 
עמוס רואה חשבון
מנהל ראשי
מנהל ראשי

רואה חשבון מומחה

הצטרף / הצטרפה: 05/01/08
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1525
נשלח בתאריך: 03/09/20 בשעה 16:21 | IP רשוּם ציטוט עמוס רואה חשבון

ענבל כתב:
נניח שיש לי הפסד הון בשנת 2014, ובשנים 2015 ו
2016 ו 2017 יש לי רווחי
הון. האם אני רשאית לקזז את הפסד ההון משנת 2014 רק מרווחי ההון
של שנת
2017 ? ומבלי שאקזז את הפסד ההון מ2014 מרווחי ההון מהשנים
2015 ,2016?
(או שלא ניתן כי הקיזוז חייב להעשות שנה אחרי שנה בצמידות?)
מה הכלל בעניין?

תודה רבה


ענבל שלום,
לפי כללי קיזוז ההפסדים של סעיף 92 לפקודת מס הכנסה - יש חובת
קיזוז


(ב) סכום שלא ניתן לקזזו, כולו או מקצתו, כאמור בסעיף קטן (א),
בשנת מס מסויימת, יקוזז כנגד ריווח הון בלבד כאמור בסעיף קטן (א)
בשנות המס הבאות בזו אחר זו לאחר השנה שבה היה ההפסד ובלבד
שהוגש לפקיד השומה דוח לשנת המס שבה היה ההפסד, כאמור
בסעיפים 131 ו-132. היה הסכום שלא ניתן לקזזו הפסד ממכירת נכס
מחוץ לישראל, יקוזז ההפסד תחילה כנגד רווח הון ממכירת נכס מחוץ
לישראל.


__________________
עמוס כץ ושות' - משרד רואי חשבון המתמחה בעריכת וביקורת דוחות כספיים לעצמאים וחברות בכל ענפי המשק, לווי עסקים ומלכרים, ייצוג במס הכנסה וטיפול בהחזרי מס לשכירים.

טל. 02-5665122 פקס. 02-5665123
חזרה לתחילת העמוד הראה עמוס רואה חשבון's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמוס רואה חשבון
 

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
הינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

רואה חשבון - החזר מס - פורום רואי חשבון - חוזרים מקצועיים - cpa in israel - יצירת קשר - עמוס כץ ושות משרד רואי חשבון בירושלים משנת 1986
פורום לימודי חשבונאות

Powered by Web Wiz Forums version 7.97÷÷»¯°ז
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

העמוד הזה נוצר וחושב תוך .0449 שניות.