נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
פורום רואי חשבון
 עמוס כץ ושות' : פורום רואי חשבון
נושא

נושא: מתנות והנחה

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
danny246
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל


הצטרף / הצטרפה: 02/11/20
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1
נשלח בתאריך: 02/11/20 בשעה 12:02 | IP רשוּם ציטוט danny246

שלום אני בעל עסק חדש שמוכר מוצרים מספר שאלות בבקשה
1) הבנתי שיש בעיה סתם ככה לחלק מוצר שאני מוכר במתנה לחברים ,
האם זה נכון? האם אני לא יכול להוציא חשבונית ולרשום עליה מתנה
לחבר?
2)ולגבי הנחה ללקוח , האם יש גבול מסוים עד כמה שמותר לי לעשות
הנחה ללקוח?
האם הנחה יכולה להיות באופן אקראי ,זאת אומרת האם מותר לי לעשות
הנחה משמעותית לחבר ?

__________________
דני
חזרה לתחילת העמוד הראה danny246's פרופיל חפש הודעות אחרות של danny246
 
עמוס רואה חשבון
מנהל ראשי
מנהל ראשי

רואה חשבון מומחה

הצטרף / הצטרפה: 05/01/08
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1567
נשלח בתאריך: 03/11/20 בשעה 09:08 | IP רשוּם ציטוט עמוס רואה חשבון

danny246 כתב:
שלום אני בעל עסק חדש שמוכר מוצרים מספר
שאלות בבקשה
1) הבנתי שיש בעיה סתם ככה לחלק מוצר שאני מוכר במתנה לחברים ,
האם זה נכון? האם אני לא יכול להוציא חשבונית ולרשום עליה מתנה
לחבר?
2)ולגבי הנחה ללקוח , האם יש גבול מסוים עד כמה שמותר לי לעשות
הנחה ללקוח?
האם הנחה יכולה להיות באופן אקראי ,זאת אומרת האם מותר לי
לעשות
הנחה משמעותית לחבר ?


שלום,
כאשר מחיר של עסקה מושפע מיחסים מיוחדים - יש לקבוע את מחיר
העסקה לפי המחיר הרגיל שהיה מתקיים ללא יחיסים מיוחדים, ולשלם
את המסים בהתאם.
זאת, כדי למנוע מצב שאתה רושם את ההוצאה בקניה, אבל לא מכיר
בהכנסה בגובה נכון במכירה.

ר' סעיף 10 לחוק מעמ

במקרים מיוחדים

10. עסקה שמחירה מושפע מיחסים מיוחדים בין הצדדים, או שלא
נקבע לה מחיר, או שתמורתה כולה או מקצתה איננה בכסף, יהא מחירה
המחיר שהיה משתלם בעדה בתנאים רגילים; לא ניתן לקבוע את המחיר
בדרך זו, יהא מחירה עלות הנכס או השירות בתוספת הריווח המקובל
באותו ענף.

בהצלחה.

__________________
עמוס כץ ושות' - משרד רואי חשבון המתמחה בעריכת וביקורת דוחות כספיים לעצמאים וחברות בכל ענפי המשק, לווי עסקים ומלכרים, ייצוג במס הכנסה וטיפול בהחזרי מס לשכירים.

טל. 02-5665122 פקס. 02-5665123
חזרה לתחילת העמוד הראה עמוס רואה חשבון's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמוס רואה חשבון
 

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
הינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

רואה חשבון - החזר מס - פורום רואי חשבון - חוזרים מקצועיים - cpa in israel - יצירת קשר - עמוס כץ ושות משרד רואי חשבון בירושלים משנת 1986
פורום לימודי חשבונאות

Powered by Web Wiz Forums version 7.97÷÷»¯°ז
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

העמוד הזה נוצר וחושב תוך .0469 שניות.