נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
פורום רואי חשבון
 עמוס כץ ושות' : פורום רואי חשבון
נושא

נושא: שאלה להצהרת הון

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
עמית חדש
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל


הצטרף / הצטרפה: 23/02/21
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 2
נשלח בתאריך: 25/05/21 בשעה 14:36 | IP רשוּם ציטוט עמית חדש

שלום, רציתי לדעת האם ניתן להוסיף לעלות נכס מקרקעין (בית בבנייה עצמית)
את הוצאות הריבית על המשכנתא שהיו עד לתאריך ההצהרה (מדובר בהצהרת הון
ראשונה)?
הרי לפי סעיף 39א לחוק מסמ"ק, לצורך חישוב השבח מוסיפים את הוצאות הריבית
לעלות הנכס.
בפירוט בדברי ההסבר למילוי הצהרת ההון כתוב שיש לכלול במחיר העלות
המוצהר כל השקעה נוספת בנכס כגון שכ"ט עו"ד, ליוון, מס רכישה וכד'. אך לא
נכתב במפורש לגבי עלויות משכנתא.
תודה מראש על התשובה ועל כל העזרה בפורום.
חזרה לתחילת העמוד הראה עמית חדש's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמית חדש
 
עמוס רואה חשבון
מנהל ראשי
מנהל ראשי

רואה חשבון מומחה

הצטרף / הצטרפה: 05/01/08
משתמש: מנותק/ת
הודעות: 1674
נשלח בתאריך: 19/07/21 בשעה 10:16 | IP רשוּם ציטוט עמוס רואה חשבון

עמית חדש כתב:
שלום, רציתי לדעת האם ניתן להוסיף לעלות
נכס מקרקעין (בית בבנייה עצמית)
את הוצאות הריבית על המשכנתא שהיו עד לתאריך ההצהרה (מדובר
בהצהרת הון
ראשונה)?
הרי לפי סעיף 39א לחוק מסמ"ק, לצורך חישוב השבח מוסיפים את
הוצאות הריבית
לעלות הנכס.
בפירוט בדברי ההסבר למילוי הצהרת ההון כתוב שיש לכלול במחיר
העלות
המוצהר כל השקעה נוספת בנכס כגון שכ"ט עו"ד, ליוון, מס רכישה וכד'.
אך לא
נכתב במפורש לגבי עלויות משכנתא.
תודה מראש על התשובה ועל כל העזרה בפורום.


שלום רב,
כן, ניתן להוסיף את הוצאות הריבית על המשכנתא

בהצלחה !

__________________
עמוס כץ ושות' - משרד רואי חשבון המתמחה בעריכת וביקורת דוחות כספיים לעצמאים וחברות בכל ענפי המשק, לווי עסקים ומלכרים, ייצוג במס הכנסה וטיפול בהחזרי מס לשכירים.

טל. 02-5665122 פקס. 02-5665123
חזרה לתחילת העמוד הראה עמוס רואה חשבון's פרופיל חפש הודעות אחרות של עמוס רואה חשבון
 

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

  שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
הינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה

רואה חשבון - החזר מס - פורום רואי חשבון - חוזרים מקצועיים - cpa in israel - יצירת קשר - עמוס כץ ושות משרד רואי חשבון בירושלים משנת 1986
פורום לימודי חשבונאות

Powered by Web Wiz Forums version 7.97÷÷»¯°ז
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

העמוד הזה נוצר וחושב תוך .0508 שניות.